Avea İşlem Hatasını Hala Düzeltmedi!

Sait P. |

0507491**** no'lu hattıma verilen paket taahhüdünün yanlış işlenmesi ve %50 indirimin 24 ay olması gerekirken 12 ay sonra sona ermesi ve bana 65 tl gibi fatura gelmesinden şikayetçiyim. Faturamın iptalini ve paketimin yine eskisi gibi %50 olarak kullanmak istiyorum ben telefon aldığımda hem bayi hem müşteri hizmetleri bana 24 ay sabit ödeme yapacağımı ve faturamın hiç değişmeyeceğini söylemişlerdi. Acil yardım beklemekteyim.

Paketimi yine %50 olarak yada başka bir paketi eski fatura fiyatına getirilecek şekilde ayarlanmasını mağduriyetimin giderilmesini arz ederim acil dönüş beklemekteyim. Dönüş için lütfen 553533****

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Aralık
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş