21 Haziran 2013

Avea İradem Dışı Paket Üyeliği ve Ücret Kesintisi!

0 539 233 **** numaralı Avea hat kullanıcısıyım. Hattımdan 20 Haziran 2013 tarihinde 9 TL kesinti yapıldı. Müşteri hizmetlerine sorduğumda ise "Hot TV" diye bir pakete üye olduğumu ve ücretin bundan ötürü kesildiği söylendi.

Ben hiçbir şekilde böyle bir pakete üye olmadım, hiçbir form doldurmadım, hiçbir şekilde hiçbir isteği onaylamadım. Müşteri hizmetlerinde konuştuğum zat üyeliğimi önce internet üzerinden ardından da "hayır internet değilmiş, mesaj yoluyla yapmışsınız" diye çelişkili ve yetersiz yanıt verdi.

Ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Üye olmadığım bir paketin ücretini almaları hiçbir şekilde adil değil.

Anıl 69 Okunma

Cevaplar

 • Anıl 05 Ocak 2014

  Hattımı başka bir operatöre taşıyarak sözkonusu zihniyetten kurtuldum. 3 kuruş fazla veririm ama aldığım hizmetin kalitesinden şüphe etmem.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Anıl'ın Teşekkür Mesajı25 Haziran 2013

  Hemen ilgilenildi ve yardımcı olundu. Teşekkür ederim sikayetvar.com... Teşekkürler Avea.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön