Avea İptal Ettiremediğim Paket!

Kenan S. |

Avea'dan ücretsiz İkiz 250 Paketi aldım. Sözleşme süresi haziran ayında bitti. Bende iptal mesajı attım ve iptal edildiğine ait mesaj geldi. Fakat Temmuz ayında gelen faturamda iptal edilmediğini ve ücretinin tarafımdan alındığını gördüm. 20 Temmuz 10:18'de tekrar iptal mesajı attığımda paketim olmadığını belirten mesaj geldi.

Şuan gelen faturamda tekrar ikiz paket ücreti gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda paketimin iptal olmadığını ve ağustos ayında da ikiz paket ücretini ödeyeceğim görüldü. Benim hatam olmayan bir konuda 3 ay paket ücreti verdim. Bu ücretlerin tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Kenan S.
  05 Ağustos
  11:05

  Suçunu Kabul etmiyor

 • Kenan S.
  02 Ağustos
  16:40

  Avea 500 Ücretli ve derdimizi anlatmak için uzun süre hatta bekliyoruz.

 • 02 Ağustos
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş