Avea İptal Ettirdikten Sonraki Ayın Ücretini İstiyorlar!

Hamit Y. |

Avea 3G taraftar modem 8 gb kullanıyordum iptal ettirmeye karar verdim son ay 140 küsür TL fatura ödedim iptal edilince tekrar fatura gelecek dediler 135 TL civarı bir faturada iptal ettirdikten 2-3 gün sonra ödedim 1 ay sonra bana tekrar 35 TL fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradım hesap kesim tarihinden iptal tarihine kadar geçen süre için geldiğini söylediler.

Ben bu sürede hiç kullanım yapmadım kullanmadığım şeyin parasını da ödemeye niyetim yok.İptal etmek için 1 gün uğraştım müşteri hizmetleri iptalden vazgeçmem durumunda tarifeyi yüzde 50 indirimli kullanabileceğimi söylediler. Avea gibi büyük bir şirketten bunları beklemezdim. En yakın zamanda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hamit Y.
  29 Temmuz
  18:32

  avea personelinin bu süreçteki tavır ve davranıslarından memnun kaldım ama daha önceki davranısları için fikim değişmedi

 • 24 Temmuz
  10:46

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş