Sulbiye T. Teşekkür Mesajı

teşekkur edıyorum.sorun halledılmıştır.

Avea İptal Ettiğim Hat Kapatılmıyor!

Sulbiye T. |

Avea'dan iki yıl önce almış olduğum hat kardeşim tarafından kullanılıyordu. Ancak bürokratik bazı sorunlar yaşadığımdan hattımızı iptal edip aynı operatörden yeni bir hat aldık. Üstelik hat iptal nedeninin ne olduğunuda belirttik. Yeni hattımız vadettikleri tarihde açıldı. Ancak eski hattımız aramalara kapanmasına rağmen dışarıdan aranabiliyor.

Merkezi aradık ayın 22'sine yani hesap kesim tarihine kadar devam edeceğini söylediler.Oysa bayiden iki gün içinde kapanacağını söylemişlerdi. Bu durumda aynı kişi Avea'ya aynı tarihlerde iki fatura ödeyecek. Avea gibi kuruluşun eski hattımızı ivedilikle iptal edeceği ve mağduriyetimizin giderileceği inancıyla iyi çalışmalar diliyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sulbiye T.
  27 Eylül
  11:50

  teşekkur edıyorum.sorun halledılmıştır.

 • 05 Haziran
  08:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  13:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş