Hilal Y. Teşekkür Mesajı

Şikayetim üzerine avea beni aradı ve 14 eylül tarihinde paramı iade etti.

Avea İptal Etmeme Rağmen SMS Paketimi Yeniledi!

Hilal Y. |

Temmuz ayında sms paketimin iptali için bana mesajda belirtilen numaraya uygun şekilde mesaj attım. Ancak yinede yükleme yaptığımda sms paketi otomatik olarak yenilendi. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen yardımcı olmadılar.

Ağustos ayında sms paketinin süresi bittiği için yükleme yapmadan önce tekrar iptal ettim ve emin olmak için müşteri hizmetlerini aradım. Bana herhangi bir paket üyeliğimin bulunmadığını söylediler. Bende bunun üzerine tekrar yükleme yaptım ve sms paketi tekrar otomatik olarak yenilendi.

Paramın iadesi için müşteri hizmetlerini aradım. Bana önceki konuşmamın kayıtlı olmadığını bu nedenle iade edemeyeceklerini söylediler. Bu ayın bitiminde numaramı başka bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hilal Y.
  16 Eylül
  10:53

  Şikayetim üzerine avea beni aradı ve 14 eylül tarihinde paramı iade etti.

 • 06 Eylül
  15:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş