Avea İptal Edilen Ve Her Ay Yansıyan Ücret!

Onur Ç. |

Avea'dan 6 ay önce bir cihaz aldım. Avea müzik gibi paketler vardı bu paketler ilk 3 ay ücretsiz olduğu belirtildi. 3 ay sonunda bu paketleri gerek kısa mesaj ve müşteri hizmetlerini arayarak iptal etmeme rağmen son üç aydır iptal olan bu paketlerin ücreti faturama yansıyor, ve ödüyorum müşteri hizmetlerini her aramamda paketlerin iptal olduğunu söylüyor ama neden ücret yansıdığına dair bilgi veremiyor ve hep geçiştirmeye çalışıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  15:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş