Avea İptal Edilen Hat ve Çıkarılan 3017 TL Borç!

Oğuzhan O. |

Avea'dan cihaz kampanyasıyla hat aldım fakat hattı kullanmıyordum. Avea hattı iptal edip 24 ayda ödeyeceğim taksitleri tek faturada 3017 TL olarak benden talep ediyor. Aradığımda da en fazla 6 taksit yaparız diyor. Bu şekilde ödememe imkan yok sözleşmedeki gibi 150 TL olarak aydan aya ödeyeyim diyorum olmaz o zaman avukata ödersiniz diyorlar.

Avea'da e-mail adresim ve başka numaram olduğu halde aranmadım. Mağdurum! Hakkımı nerede arayacağım? Olmaz olsun böyle bir kurum! Çevremde ne kadar Avea'lı varsa vazgeçirmeye çalışacağım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  09:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Mayıs
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş