Avea İphone6 Cihaz Kampanyasının 15 Kasımda Olduğunu Söylediler!

Soner Ç. |

23.10.2014 Marmara Forum ile iletişime geçtim İphone 6 cihazının olup olmadığını sordum, elinde olduğunu söyledi. Cihaz kampanyasından faydalanmak istediğimi belirttim cihazın kampanyaya geçiş tarihinin 15 kasım olduğunu belirtti ve nakit satabileceğini söyledi. Ben böyle şey görmedim. Yanlış bilgi veren müşterilerinizi yanıltmaya yönelik hareketlerde bulunan bu bayilere neden gerekli işlem yapılmamaktadır? Her ay bir dünya fatura ödüyorum karşılığında aldığım hizmet bu mudur?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner Ç.
  25 Ekim
  21:02

  Hangi inceleme,nin yapıldığını anlamış değilim her hangi bir bilgi verilmedi tarafıma arandım nasılsınız iyimisiniz soner bey denildi konunun nasıl olduğu soruldu olay bu yani dahada arayıp bir bilgi vermeyin verdiğiniz bir bilgi veya tatmin edici bir cevabınız dahi yok

 • 25 Ekim
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş