Avea İphone 5 Cihaz Kampanyasından Faydalanamıyorum!

Melih A. |

1 yıl önce 24 ay taahhütlü Avea'dan aldığım Blackberry min taahhütünü 2 gün önce bozdum. İphone 5 almak için bozacağımı da belirttim. Fakat 2 gündür bayiye gidiyoruz ve müşteri hizmetleri cihazınızı alabilirsiniz bir sorun yok dediği halde bayii hala taahhütünüz görünmekte diyor. Avea'nın müşteri memnuniyeti buysa eğer ve onca reklam yapıyorsa bence boşuna yapmaktadır. 2 kere bayiye boşu boşuna beni götürüyorlar fakat cihazı alamadan dönüyorum. Ayrıca 2 kere de sisteme iphone 5 cihazı tanıtmamıza ve müşteri temsilcisinin beni arayıp cihazı alabilirsiniz demesine rağmen.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih A.
  01 Mayıs
  18:13

  Teşekkürler sorunum çözüldü. İlginiz için sağolun

 • 18 Nisan
  20:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  08:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş