Avea inTouch Kendi Kendine Kapanıyor!

Ayhan C. |

Ben Avea bayisinden Avea inTouch2 aldım. İki aydır telefonum cebimde açılıp kapanıyor ve bazen açılmıyor. Masanın üzerinde açılıp kapanıyor yada açılmıyor. Konuşurken kapanıyor ve açılmıyor. bazen menülere bastığımda kapanıyor açılmıyor. Şarj sorunu yaşıyor akşam %100 olan şarj sabah %9 oluyor. Firmayı aradığımda beni bayiye yönlendiriyor. Arkadaşlarımız ilgilenecek diye geçiştiriyorlar. Müşteri temsilcileri konuya hakim değil hiç bilgileri yok.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  08:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Eylül
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş