Avea İntouch 4 Telefonuma Güncelleme Gelmedi.

Erhan Z. |

Avea İntouch 4 aldım. Aylardır güncelleme bekliyorum Avea'yı arıyorum Teleservice arayın diyor. Teleservice arıyorum. ZTE'yi arayın diyor telefonu sattıktan sonra hiçbir bilgi verilmiyor.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Z.
  29 Eylül
  14:27

  Avea 1 senedir güncelleme yapılacaktır deyip insanları bu telefona mahkum etti. İnsanlar bekliyor. Ama güncelleme yapılacağı yok. Android 6 yayınlanacak ama bizim telefona Android 5 bile gelmedi. Avea'dan bir daha herhangi bir ürün almayın

 • 03 Eylül
  12:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş