Avea InTouch 4 Kasmaya Başladı!

Serap K. |

09.07.2015 tarihinde Avea bayinden faturaya 33 TL ek 24 ay taahhütlü Avea inTouch 4 aldım fakat telefon çok kısa bir süre sonra kasmaya,donmaya,rehbere girdiğim zaman "Avea tema durduruldu " diyerek otomatik olarak işlemi iptal etmeye,şebekenin tümden gidip sadece acil çağrılar içindir diye başka numaraları aramamaya,karşıdan gelen seste sorun olmaya ve sanki ocakta 200 derece ateşte tutulmuş gibi ısınmaya başladı. Daha sonra ben de aldığım bayiye gittim bayii yaklaşık 3 saat gibi bir süre uğraştıktan sonra gülerek abla bu telefonu çöpe at dedi ve cihazı formatladılar lakin sorun geçmedi
Bundan dolayı ben bu 24 aylık taahhüdümü iptal ederek telefonu iade etmek istiyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Eylül
  12:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş