Avea inTouch 4 Cep Telefonum Sim Kart Okumuyor!

Gökhan Ü. |

Antalya Avea bayii Dağlar iletişimden inTouch 4 aldım ve kullanmaya başladıktan 1 gün sonra telefon sim kart okumadı. Aldığım 5 gün içinde bayiye götürdüm servise gönderdiler değişim söz konusu değil dediler ve 35 gün sonra hafta sonu dahil telefon bana teslim edildi ve arıza onarımı yapılmadan teslim edildiğini anladım.

Hattımı takınca gittim tekrar bayiye servisin hatası olduğunu söylediler tekrar servise gönderdiler ve 1 ay aradan sonra benim ulaşmam üzerine tekrardan telefonumun 8 Nisan'da geldiğini öğrendim. Aslında 31 Mart'ta teslim ettim ama bana haber verilmemişti ve gittim telefonumu almaya bu sefer birlikte deneyelim dedim sim kart tekrar okumuyor ve telefonum tekrar tamir bile görmemiş.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ü.
  12 Kasım
  17:25

  Hiçbir hizmet yok telefonumu 60 TL vererek sim kart yuvası değistirdim özel tamirciye

 • Gökhan Ü.
  17 Mayıs
  23:07

  Telefonum 3. Defada servisten geldi ve hala tamir edilmeden bana bu telefonu bayi zorla teslim etti Avea müşteri hizmetlerini aradım bilgi vardim konu ile ilgili dönüş yapacagiz dediler arayan soran yok 2015 yılında bu hizmet beni sok etti ve ben bozuk olan Avea intich 4 telefonun taksitlerini ödüyor um telefon bozuk kutuda duruyor telefonu verirken benden tahathut alıyorlar 2 yil ama bozuk telefon vermelerine rağmen bırakın degistirmeyi tamir bile etmediler mağdur oldum

 • 02 Mayıs
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Gökhan Ü.
  30 Nisan
  20:05

  Telefonum bana teslim edilmek istendi bozuk şekilde ama ben teslim almadım ilgileneceklerini söylediler bolge müdürleri bizzat takıp edecekmiş sız önce 8 Nisan\'da gelen telefonun haberini verinde ondan sonra iletişim hizmeti verın daglar ıletısım... 2015 yılında böyle bir olay imkansız gibi bir şey...