Avea inTouch 3'ün Sim Kart Yeri Çalışmıyor.

Mehmet Emin Ç. |

Avea inTouch 3 sim kart yeri çalışmıyor. Garanti kapsamında olduğu için servise yolladık, tabiki Avea bizi arayarak cihazın kullanıcı hatası olduğu ve garanti kapsamına girmediğini söylüyor. Bana gönderilen kağıtta ana kart değişti yazıyor, madem hatalı benim o ana kart niye değişiyor. Ayrıca bu sim kart yeriyle ne işimiz olabilirki. Bir defa takılıyor değil mi telefonu oyuncak yapmışlar olduğu gibi geri yollamışlar, daha tlf 1 aylık bile değildi.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin Ç.
  15 Temmuz
  16:19

  ya bu koskoca bir avea nasıl olurda düzenli müşterisine bu kadar ilgisiz kalabilir ne olacak bu cihaz çöpe mi atalım yapmayın avea ilgili bir firmaydı

 • 15 Temmuz
  15:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş