Avea InTouch 2 Otomatik Mesaj Gönderiyor!

Sedat Y. |

Avea inTouch 2 kullanıyorum. Vodafone hattım takılı telefonumda. Meşgule aldığım yada bana ulaşamayan kişilere otomatik olarak "şimdi meşgulum", ben seni ararım" gibi mesajlar gönderiyor. Bir çok telefoncuya sormama rağmen bir çözüm bulunamadı. Ay içerisinde onlarca lira boşa sms ücreti ödüyorum. Hattımı farklı marka android yüklü telefonlarda kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmadım ama Avea inTouch 2 markalı telefonumda bu sorunla karşılaşıyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Aralık
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş