Avea InTouch 2 Bozuk Çıktı!

Özgür İ. |

Avea cihaz kampanyasından aldığım Avea inTouch 2 cep telefonunu 3. kez teknik servise verdim. Sürekli arıza yaptığı için kullanamıyorum. Telefon kendi kendine kapanıyor. Avea'ya yaptığım müracaatta konu ile ilgili teknik servis desteği alabileceğimi, başka herhangi bir çözüm bulamayacaklarını belirttiler. Bu kez değişim talebiyle verdim ancak aynı arızadan 4. kez verilmesi gerekiyormuş. Şaka gibi. Takdiri sizlere bırakıyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ocak
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş