Yasemin A. Teşekkür Mesajı

AVEA güvenimi boşa çıkarmadı teşekkürler.benim yanımdaki itibarını korudu.teşekkür ediyorum.

Avea İnternetin Kapalı Olmasını İstediğim Halde 2 Faturamada Ücreti Yansıdı!

Yasemin A. |

Avea'dan 551'li hat aldım. Sadece konuşma amaçlı Taraftar Paketi aldım. Alırken internetin kapalı olmasını istedim. Bana tamam kapalı dediler fakat son 2 faturamda sorun yaşıyorum. 75 TL geldi itiraz ettim. İnterneti tekrar kapattırdım bu defa inat gibi 137 TL geldi. İnternete ihtiyacım olsa internet paketi satın alırdım. Tarifeme yansıtılan internet kullanım ücretini kabul etmedim etmiyorum da.

Avea'nın bu uygun olmayan ücret politikasının tüketiciyi mağdur etmek olduğunu düşünüyorum ve bir an önce zararımın karşılanmasını bekliyorum. Bana müşteri hizmetleri bu uygun olmayan ücretin iadesini yapamayacaklarını ama tekrar bana geri bildirim yapacaklarını söylediler. Ödeme yoksa geri bildirimin ne anlamı var.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  16:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yasemin A.
  23 Temmuz
  15:15

  AVEA güvenimi boşa çıkarmadı teşekkürler.benim yanımdaki itibarını korudu.teşekkür ediyorum.

 • 20 Temmuz
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş