Avea İnternetimi Kesti.

Fahri Ö. |

Avea internet paketiyle ilgili şikayetim var! Avea'dan 2GB internet paketi alıyorum, evde ve işyerinde kullandığım WiFi kotasını da dahil ederek hesaplama yapıyor ve ay sonuna ulaşmadan kotayı aştığım gerekçesiyle internetim kesiliyor. Ekteki resimde benim telefon tarafından hesaplanan veri kullanımı var inceleyebilirsiniz. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda konuya ilişkin net cevap veremediler. WiFi aktifken 3G verinizin açık olmasından kaynaklanabilir diyor ama nafile ben özellikle bir önceki ayda böyle bir ihtimal vardır diye geçen ay tekrar denedim. Bu kez WiFi varken 3G veriyi kapalı tuttum, nafile! Avea hesabını mı bilmiyor yoksa bunlara ihtiyacımı var bilemedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahri Ö.
  18 Şubat
  13:59

  Henüz bilgi verilmedi!... Çok hızlısınız maşallah

 • 28 Haziran
  15:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş