Avea İnternetim Sınırsız Olmasına Rağmen Faturama İnternet Aşım Bedeli Yansıyor!

Elif Ç. |

Şubat ayında Samsung s3 cihazı 1gb sonrası hızı düşen limitsiz internet paketiyle birlikte taahhütlü olarak avea bayiden aldım. 28 Mart 2013 perşembe günü saat 14:10da 0555 444 1 500 numarasından arandım (bütün telefon görüşmeleri kayıt altına alındığı için bakılabilir).15 marttan önce bu kampanyadan yararlandığım için internetimin sınırsız olduğu teyit edilmesine rağmen nisan ayı faturama internet kullanımı aşım bedeli yansımış. 9333 arayarak temsilcilerinizden faturamın tekrar hesaplanmasını istedim 2 gün sonra aranmadım bir yanlışlık olmadığı mesajı geldi. Bu ikinci oluyor en kısa sürede faturamın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  14:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş