14 Mart 2014

Avea İnternetim Çok Yavaş!

Avea'ya numaramı taşıyalı 1-2 hafta oldu! İnternet bağlantı hızım evimin olduğu konumda sadece "edge" ile bağlanıyor ve inanın 1-20 kb indirme hızını geçememektedir! O kadar reklam yapan 3 ay denemesi bedava diyen şirket bence boşuna bu reklamları yapıp müşteriyi kandırıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, bana 3g kapsama alanında olduğumu ve telefon ayarlarım dan kaynaklı olabileceğinden bahsediliyor. Ben iş yerimde "H" ve "3G" den bağlanıyorum. Telefon ayarlarım da bir sıkıntı yok desem de sadece reset atmakla yetindiler sonuç aynı. Büyük şehir olan bir ilde şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda internete hala edge ile bağlanacaksam bedava yapmışsınız neye yarar!

Cihan 54 Okunma

Cevaplar

 • Cihan 18 Mart 2014

  Diğer operatörlere kıyasla makul fiyatlarda kampanyaları mevcut ancak hizmet kalitesi kötü olduğundan dolayı en çok bu yönde müşteri memnuniyeti düşünülürse daha yararlı olacaktır.

 • Cihan 17 Mart 2014

  Öncelikle Müşteri Hizmetlerinin konuya yaklaşımı ve ilgili olmaları sebebi ile teşekkür ediyorum. Sorunun baz istasyonundan kaynaklandığı noktasındaki dürüst cevaplarını da taktir etmeden geçemeyeceğim. Ancak sorunun çözümü noktasında, güçlendirme çalışmalarının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi olmadığı tarafıma iletildi. Bu cevaptan anladığım numaramı başka bir operatöre taşıyarak hizmet kalitesi en iyi olanı seçmek olacaktır.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön