Avea İnterneti Kullanamıyorum.

Aybüke B. |

İki yıl önce internet ayarlarımı kapatmıştım. Geçen sene geri açtırdım, internet paketi yapıyorum ama kullanamıyorum. Sadece wifiden girebiliyorum. Müşteri hizmetlerini aradım işlemler söylediler yaptım girer dediler girmedi. Avea bayisine götürdüm sorun telefondan kaynaklı dediler, telefondan kaynaklı dedikleri için daha fazla üstelemedim ama yeni Xperia Z aldım onda da paketi kullanamıyorum, sadece wifiden giriyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  08:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  15:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş