Avea İnterneti Kapattığım Halde İnternet Ücreti Kesti!

Esra O. |

O kadar kızgınım ki ne yazsam bilemedim. Telefon faturam ocak ayında 87 lira geldi. Bunun üzerine fatura kesim tarihinden sonra bir daha internete girmedim.Eşim kendisine internet paketi almak için Avea müşteri hizmetlerini aradı ve benimde internet erişimimi kapattırdı fakat oradaki müşteri temsilcisi zat bunu onaylamamış sadece talep olarak ekranda görünüyordu ben Avea'nın internet sitesinden kullanım bilgilerime baktığım zaman.

Bugün müşteri temsilcisiyle tekrar görüştüm ve dediği şey bu talep onaylanmış. Önceki temsilci onaylanmamış diyor sonraki onaylanmış diyor. Bende hattımı kapatacağımı söyledim. Şimdi tüketici haklarına başvuracağım, peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  15:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  00:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş