Avea İnternete Girmişim!

Kaan S. |

Ben bir Avea kullanıcısıyım.Aylık 19 TL'ye her yöne 500 dk veren tarifeye aboneyim.Ayrıyeten 10 TL'ye cepten sınırsız internet abonesi olmama rağmen geçen ay faturam 122 TL geldi.Aradım Avea yı görüştüm onay mesajı gelmeden internete girmişsiniz dediler,hayır dedim mesaj geldi ondan sonra girdim dedim.

Yok 80 TL GPRS kullanmışsınız dediler.Aynısı bu ay bi arkadaşımın başına geldi o da aynı tarifeden ona da 155 TL yazmışlar,neymiş onay mesajı gelmeden girmiş.Avea galiba bunu bu ay herkese yapıyor.Ben faturayı ödedim ama tüketici hakları mahkemesine de başvuracağım.Çevremdeki herkesi de uyaracağım. En kısa zamanda hattımı da taşıyacağım veya kapattıracağım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  10:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mart
  08:24

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş