Avea İnternete Girmediğim Halde İnternet Ücreti Aldı!

Fatma T. |

Avea ne kadar sistemsiz düzensiz. Hiçbir yere üyeliğim yok 3G kapalı ve internete girmediğim halde paramı kesiyor. Bu durum bir senedir devam ediyor ve sıkılmaya başladım. Ben hiç telefonuma para yüklediğimde telefonumda para durmayacak mı? Üstelik müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum. Ulaştığımda da su an için bir üyeliğiniz yok net paketi yok bir sıkıntı yok diyor. Kime gidiyor bu param peki? Yeter artık!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  14:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş