19 Eylül 2013

Avea İnternete Girildiği Gerekçesiyle 100 TL Fatura Gönderdi!

Kendi adıma kayıtlı Avea kamu tarifeli hatlarımdan birisini Annem kullanmaktadır. İlgili hattın Ağustos ayı faturası 100 TL geldiğinde inanamadık. Fatura detaylarında yaklaşık 20 MB internet kullanımı gerekçesi sunulmuş. Annemin telefonunda bu tip durumlara karsı "Mobil Veri" sekmesi sürekli kapalı bulunmakta ve buna paralel herhangi bir internet kullanımı da bulunmamaktadır.

Gelen bu faturaya bir anlam veremedik. Konu ile ilgili şirket yetkililerinin tarafımıza ayrıntılı açıklama yapmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz. Bu süreçte çevremizde faturasını anlamlandıramayan birçok mağdur Avea'lı arkadaşımız gibi acilen numaramızı farklı bir operatöre taşımaya karar verdik.

Cenk 44 Okunma

Cevaplar

  • Cenk08 Ekim 2013

    Sayın Avea İletişim Hizmetleri A.Ş Yetkilisi, Şikayetimizi bildirmek üzere müşteri hizmetlerinize ulaştık. Yıllardır farketmeden böyle bir internet kullanımı olmadığını, bu konuda dikkatli olduğumuzu, mobil veri alımının kapalı olduğunu ve bu faturanın yüksek ihtimal hatalı olduğunu bildirdik. Müşteri temsilciniz son derece kaba biçimde faturada hata bulunmadığını, kullanıcı hatası olduğunu bildirdi. Kullanıcı hatası olduğunu kabul etmediğimizi ve farklı bir operatöre geçeceğimizi bildirir, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön