Avea İnternete Giremiyoruz!

Serdar Y. |

Kayseri Talas ilçesinde oturmaktayım ve son 3 haftadır aksam 7 ile 12 arası telefonla internetten girmek imkansız ama gündüzleri bu sorun yok. 3G kapsamı dışında bir yerde olsam gündüzleri de sıkıntı olur. Bu sırf bende değil Talas ilçesinde oturan tüm arkadaşlarım sıkıntı içinde olduklarını söylüyor bu şekilde devam ederse hepimiz ve birçok Talas'ta oturan kişiler Avea hatlarını değiştireceklerini söylüyorlar.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Y.
  07 Haziran
  10:09

  Standart cevap vererek aradılar. Ama bir çözüm yok hala bu şekilde devam ederse ben bebenin gibi niceleri kapatacak hattını

 • 06 Mayıs
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Nisan
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş