Avea İnternete Boşa Para Ödüyoruz.

Buket Ş. |

7 aydır Avea jet kullanıyoruz, aldığımız günden beri gündüz çeken internet akşam 6'dan sonra çekmiyor tam 4 kere müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen yardımcı olunmadı, geçersiz cevaplar verildi. Defalarca da telefon pat diye yüzümüze kapatıldı. Taahhüt olduğu içinde iadede almadılar. Şu an kullanamadığımız internete boşu boşuna para ödüyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel İnternet/3G Ücretlendirme Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  08:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Buket Ş.
  27 Mayıs
  08:42

  hiç bir şekilde dönüş yapılmadı.........

 • 22 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş