Avea İnternete Bağlanmama!

Fatih P. |

20/08/2013 tarihinden itibaren hattımda 2 GB lik internetim olduğu halde internet erişimim yok. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini yaklaşık 8-9 defa aradım ve yaklaşık 50 dakikalık bir süre boyunca bekletilme süreleri de dahil oyalandım. Sonuç olarak hiç bir çözüm üretilemedi.

Hattımla ilgili sorun hala devam ediyor. Son olarak müşteri temsilcisinin bana dediği gidip Avea iletişim merkezinden sim kartımı değiştirmem. Sim kartımın kendinden bozulmuş olması ki, ben bozulduğunu düşünmüyorum. Benim problemim değil. acilen çözüm üretilmesi hususunu rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  16:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ağustos
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri