20 Temmuz 2015

Avea İnternet Vermiyor.

17/07/2015 tarihinde 3 defa müşteri temsilcisi ve teknik servisle görüştüm internet problemime dair. Kotam dolu olmamasına ve paralarını da ödemiş olmama rağmen internete girme problemimi çözemedikleri gibi beni işimle ilgili mağdur bıraktılar! Her seferinde bana 20 dakika sonra açılacağını söylemelerine rağmen hiçbir geri dönüş alamadım.

Bununla birlikte, sözde çözüm odaklı çalışan Avea, sadece 48 saat içerisinde geri dönüş vereceklerini (ama unuturlarsa da benim aramamı) belirterek vede çocuk oyuncağına çevirir bir şekilde şu kadar dakika sonra internetiniz açılacak diyerek beni oyaladılar. Ayrıca kanunen taahhüt zorunluluğu kalkmış olmasına rağmen beni bununla tehdit ettiler!

Selda 292 Okunma

Cevaplar

  • Selda 30 Temmuz 2015

    2 haftadır Avea internet problemim için şikayet oluşturuluyor, geri dönüş olmuyor! Ekstradan iptal yasal hakkım olduğu halde, beni ceza ödemekle tehdit ediyorlar! Bununla birlikte, dün Şişli Ergenekon Caddesindeki Avea bayii'ne 20:30 gibi gittim; zira işten çıkış saatim. İçeride 4 eleman olmasına ve bununla birlikte kapıları açık omasına rağmen, yapacakları işlem sadece Avea jet mobil'in kurulumu gibi basit bir konuyken dışarı çıkartıldım-kapalıyız- bahanesiyle. Bu tarz yerler ofis kapanış saati gerçekleştiği anda kapılarını kilitlemek zorundalar, kapı kilitli değil ve müşteri giriyorsa de işlemini yapmakla mükellefler! İki dakikalarını almayacak bu işi yapmadılar zira para almayacaklardı!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön