Avea İnternet Ve Hatta Sorun Var!

Yasin M. |

Uzun zamandır Avea kullanıcısıyım ve gayet memnundum. Ancak son 1 aydır tam görüşme sırasında hat düşüyor. Durduk yerde bağlantı kopuyor. Şehrin göbeğinde olmama rağmen 3G bağlantı yerini edge bağlantıya bırakıyor. Üstelik bunlar da yetmez gibi müşteri hizmetlerini arıyorum bölgede problem yok ayarları gönderelim sorun devam ederse bizi yeniden arayın diyor.

Mağdur olan bensem sizin benim sorunumu çözmeniz için aramanız gerekir. Ayrıca bir de müşteri temsilcisinin benim kullandığım telefonda 3G varken gprs wap ayarlarını göndermesi de ayrı bir trajedi. Artık ben aramayacağım sorunum çözülmediği takdirde de hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin M.
  16 Mart
  22:50

  detaylı bilgi verilmiştir demenizden kasıt. Eskişehir\'de baz istasyonları yetersiz ve kısa vadede yenilerini eklemeyi düşünmüyoruz dediniz ve bende operator değiştirme kararı aldım. Hizmet ve müşteri memnuniyeti bu değil üstelik Eskişehir gibi bir şehirde Bağlar gibi bir semtte...

 • 16 Mart
  11:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mart
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş