14 Eylül 2013

Avea İnternet Ücretlendirmesine Dair Bilgi Vermiyor!

Bir önceki fatura döneminde 36 mb internet kullandığım için faturama 72 TL yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ücretlendirmenin 5 krş /25 kb olduğu söylendi. Bu ücretlendirme ile ilgili ne sözleşmede ne Avea internet sitesinde ne de bana gelen mesajlarda en ufak bir şey yok. Ve müşteri hizmetlerinden bana bu ücretlendirmeyi kendilerini arayarak öğrenebileceğim söyleniyor.

Nasıl bir hizmet anlayışıdır ki bu hiç bir bilgi vermeden açıklama yapılmadan kimsenin bilmediği bir fatura kesiliyor benden? Hizmet bedelini kendim öğrenmem gerektiği söyleniyor, yani bana ücretlendirme ile ilgili bilgi vermek zorunda değilmiş Avea. Herhangi bir sonuca ulaşamazsam artık hukuksal işlem başlatacağım.

Süleyman 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Süleyman15 Eylül 2013

    Lütfen sonuca nasıl ulaştığınızı da buraya yazın. AVEA hiç bir bilgi vermeden verdiği hizmet için farklı bir ücret kesebiliyorsa, bu Avea'nın hakkıysa ben suçluysam lütfen buraya yazın da herkes bilsin, müşterileriniz de ona göre davransın artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön