Avea İnternet Ücretinin Yüksekliği!

Ramazan K. |

Yıllardır Avea müşteriyim ve 3-4 yıldan beri de Avea-Fenercell kullanıyorum. Bu ay cep telefonumu değiştirdiğim için internete girip deneme yaptım. Toplamda 20-25 gün içerisinde 500-600 MB bir internet kullandım ve dün gelen uyarı SMS ile şok oldum! 1 GB dahi olmayan internet için 49 TL sınırını açtığım söylendi.

Türkiye şartlarında bu kadar pahalı bir internet fiyatı olması sizce normal mi? Bu konudaki şikayetimi umarım dikkate alırsınız. Ayrıca dün akşam bu konuda müşteri temsilcisini arayıp şikayette bulunmak istedim ama şikayetimi kabul etmediler. Bu yüzden numaramı taşıyacağım!

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  16:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş