Avea İnternet Ücreti Sorunu!

Ozgur B. |

14 TL olan 2 GB internet paketimi iptal ettirdim. İptal sonrası, tarifesiz küçük bir kullanım nedeniyle 49 TL borç belirten SMS yollandı.
Paket iptalinden sonra Avea hiçbir uyarı mesajı ya da internet tarifesi yollamadı. Direkt olarak size; 50 MB da kullansanız,30 MB da kullansanız, 49 TL'yi faturaya yansıtıyor. Bu şekilde müşterilerini mağdur ediyor. Tarife hakkında; hiçbir mesaj ya da uyarı olmadı.

Sadece otomatik olarak faturaya yansıtılan bedel var. Kişi 14 TL tasarruf edeyim derken birden 49 TL cebinden çıkmış oluyor. 49 TL'nin faturamdan düşülmesini rica ederim. Ayrıca Avea operatörlerine ulaşmak mümkün değil.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozgur B.
  08 Ekim
  16:58

  Müşteri mağduriyeti yaşanmıştır. 49 TL, maalesef uygulama böyle denerek faturamda korunmuştur.

 • 08 Ekim
  14:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ozgur B.
  06 Ekim
  12:10

  Efendim 500 veya 444 1 500 den operatörle görüşmeniz hayal. Avea sorun çözmüyor sadece şikayet yazılarına kurumsal duruş açısından cevap veriyor. Sorun çözen bir kurum değil.

 • 06 Ekim
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş