07 Mayıs 2013

Avea İnternet Ücreti Fazla Geldi!

Avea hattını kullanmaktayım.Cep telefonumdan kullandığım 40 mb=40960kb internet için 81 tl fatura çıkardılar.Ancak bana mail yolu ile gönderilen faturamda internet kullanım ücretim 0.00492 kr/kb olarak görünüyor.Buna göre hesaplandığında ücret en fazla 3 tl olarak çıkması gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ücretlendirmenin 25 kb başına 5 kuruş olarak yapıldığını bunu önceden belirtmek zorunda olmadıklarını söylediler.Bu nasıl bir mantalite?

İnsanları yanıltmaya ve bu yolla para kazanmaya çalışan bu zihniyeti şiddetle kınıyorum.Derhal operatör değiştireceğim ve tanıdığım herkese bu olayı anlatıp asla Avea kullanmamaları gerektiğini yılmadan anlatacağım.

Melike 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön