Avea İnternet Ücreti Alıyor!

Göksel G. |

Geçtiğimiz ay faturamda Blackberry telefonumda kullandığım Avea hattıma GPRS kullanım ücreti 80 TL geldi. Hattımda tanımlı internet paketim olmasına rağmen Biz üyeliğim olmadığından dolayı uygulamalara ve internete giremediğim halde bu ücret geldi.

Daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak interneti kapattırdığım halde bu ay yine GPRS 80 TL geldi. Neymiş ben interneti kapattırana kadar telefon GPRS'yi kullanmış. Bir daha Aveayı kapıdan içeri sokmam. Hattımı da diğer bir operatöre taşıyarak derdimden kurtulacağım. Geri dönüş falan da yapmayın çünkü siz müşteriyi haksız kendinizi bir şekilde haklı buluyorsunuz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  12:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş