Avea İnternet Ücreti!

Aysen S. |

İnternet kullanmak için GSM operatörlerinden tarife fiyatları aldım. Avea bayisi bana sen seç 500 tarifesi her yöne 500 dk. ve sınırsız internet paketi olduğunu söyledi, başvurdum fakat başvuru esnasında satış temsilcisi internet hattının paket içerisine dahil olması için mesaj çekmem gerektiğini gelen mesaja evet yazarak cevaplamam gerektiğini söylemedi. Hattım açıldı internete girdim. Mesaj da gelmedi zaten. Daha sonra internet paketinizi aştınız diye bir mesaj geldi. Aveayı aradım ve o geçen kısacık süre içerisinde 103 tl'lik fatura çıkarmışlar. Bana müşteri hizmetleri birşey yapamayız diyor. Bilgilendirilmediğim ve bundan açıkça yararlanılmaya çalışıldığı aşikar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  15:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mayıs
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş