Avea İnternet Tarifem 2 GB'tan Sonra 128 KB'a Düşüyor!

Sabri S. |

Avea sınırsız internet tarifenin 2gb'dan sonra 128kb'a düşüyor.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Sabri S.
  18 Şubat
  10:13

  Benim anlamadığım sınırsız internet adı altında hat satıyorsunuz ama 2gb kullanımdan sonra hızınız 128kb a düşüyor ben o zaman giderim 1gb yada 2gb int alır kullanırım müşteri hizmetlerini arıyorum internet hızları düşmeyen tarifesi yokmuş Avea nın .bu arada eğer ıphone tarifesinden alırsanız (4gb) hızınız düşmüyormuş.bu nasıl çelişki anlamıyorum .mutlaka çözüm bulunmasını istiyorum.düşüncesi yada bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

 • 15 Şubat
  17:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş