Avea İnternet Sitesinde Olan Tarifenin Müşteri Hizmetlerinde Olmaması.

Guven Y. |

Avea.com.tr ye girip Kartalcell'im için internet paketinde olan tarife aramaya başladım ve Kartalcell 1000 tarifesini gördüm. Müşteri hizmetleri olan 444 0 903'ü arayıp tarife değişikliği yapmak isteyip Kartalcell 1000 tarifesine geçmek istediğimi belirttim,müşteri hizmetlerinde çalışan bayan böyle bir tarifenin olmadığını,başka tarifeler olduğunu söyledi. İnternet sitenizde gözüken tarife neden müşteri hizmetlerinde gözükmüyor? Tarifenin internet adresini kopyalayıp aşağıya yazıyorum.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KARTALCELL1000Tarifesi

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  09:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş