Avea İnternet Sitesinde Kullanabileceğim Belirtilen Cihaz Kampanyalardan Yararlanamıyorum!

Erhan T. |

Avea Kurumsal Menü 1200 dk tarifesi ile ücretlendiriliyorum. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmeye göre cihaz kampanyasından yararlanamayacağım belirtildi. Ancak internet sitesinde içinde olduğum tarifenin bu kampanyadan yararlanabildiği belirtilmektedir. Çağrı merkezi yetkilisi tarifemin kurumsal olduğunu ama benim bireysel değerlendirildiğim gibi çok mantıklı olmayan bir açıklama yapmış bulunmaktadır. Avea internet sitesinde ve çağrı merkezinde müşterilerini yanıltıcı, eksik bilgilendiren tanıtımlar, açıklamalar yapmaktadır. Konu ile ilgili olarak şikayetimin değerlendirilmesi, ilgili konuyla ilgili çözüm bulanmasını ve tarafıma geri bildirim yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan T.
  11 Ağustos
  22:51

  Avea Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak verilen bilgi neticesinde gittiğim Avea bayii'nden internet sitesinden açıklanan tarifeye Ek Paketlerden yararlanamayacağım bildirilmiştir. Sonuç olarak müşteri temsilcisinin telefon ile arayarak bildirdiği cevap gerçeği yansıtmamaktadır.

 • 17 Temmuz
  11:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Temmuz
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş