Avea İnternet Paketleri Çok Pahalı!

İsmail Evren E. |

Avea'nın ilk müşterilerinden biriyim ve 2001 yılından beri hattımı sorunsuz bir şekilde yükleme yaparak kullanmaktayım. Faturasız hatlar için 4 gb internet kotalı bir tarife bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi aradığımda ise en fazla 1 gb ve onunda fiyatının 19 TL olduğunu öğrendim. Faturalı hatlara 4 gb kota var iken neden bizde bu paket bulunmamakta üstüne 1 gb içinde 19 TL gibi bir fiyat istenilmektedir?

12 senedir abonesiyim ve internet paketlerinin pahalılığından ve 4 gb paketin faturasızlara kapalı olmasından dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Evren E.
  11 Kasım
  11:42

  Aramalarınızı gördüm(sadece 1 kez arandım ve direkt sms atılmış) ve çağrı merkezini aradım.Kendielri 5555 e 4GB diye sms atmamamın yeterli olduğunu söylediler(bu paket internet sayfasnızda faturasızlar için yok).Bende bu şekilde işlem yaptım.
  Kayıtlardan incelemenizi rica ederim.

 • 11 Kasım
  11:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ağustos
  12:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş