Avea İnternet Paketimi Yükseltmek İçin Fark İstiyor!

Mehmet Ö. |

Avea müşteri hizmetlerine 5 gb' lik internet paketimin kotasının bana yetmediğini ve yükseltmek istediğimi belirttim. Bana taahhüdü bozarsam fark ödeyeceğimi söylediler. Emsal olarak arkadaşım 5 gb taahhütlü internet paketini kapatacağını beyan etti. Müşteri hizmetleri ona 8 gb' lik ve %50 indirimli tarife uyguladılar. Aynısını ben isteyince olmaz dediler. Yoksa farkı ödeyip hattımı kapatacağım. Çözüm bulunmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  09:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Ö.
  11 Temmuz
  11:27

  iletisime gecilmedi

 • 04 Temmuz
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş