Avea İnternet Paketimi Kullanamıyorum!

Didem K. |

Ben Avea'da yıkılan paket kullanıyorum uzun zamandır 1000 dk Avea'ya bedava, 1000 sms ve 1 gb internet. Bugün de her zaman olduğu gibi kontörümü yükledim yıkılan paket aktif oldu ama içinden 1 gb interneti çıkarmışlar benim bilgim olmadan ve benim boşu boşuna 19 TL kontörüm internet için gitti.

Bunu konuşmak için Avea müşteri hizmetlerini aradım 2 ayrı telefondan ayrı ve full çeken yerlerden 4 kere aradım sesiniz gelmiyor deyip telefonu kapattılar. Oradan da kontörlerim gitti. Bu ne biçim bir iştir ya nasıl iş yapıyorsunuz anlamadım. Avea'ya şikayet maili atacaktım sitesindeki teknik sorun yüzünden defalardır mailim bile gitmiyor.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Aralık
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş