30 Mart 2013

Avea İnternet Paketimi Aşmadığım Halde Faturama Ücret Yansıdı!

Tarifeme bağlı 2 GB internet paketim var. Fatura kesim tarihim 26.03.2012 ve ayın 25 inde tarafıma, paketimden 400 mb (küsüratı da var) kaldığı bilgisi gönderildi. Faturamı incelediğimde,vergilerle birlikte 14 TL'lik yurt içi data kullanım ücreti yansıdığını gördüm ve çağrı merkeziyle bağlantı kurdum.

Temsilci, aşım olmadığını; ücretlendirmenin aşım varmış gibi göründüğünü söyleyerek dosya oluşturdu. 1 saat sonra, aşım olduğu; 400 mb kaldığı bilgisinin gönderildiği, sonra da aşım yapıldığı söylendi.

Avea, bugüne kadar, paketim bittiğinde bilgilendirirken bu kez hiçbir bilgilendirme olmadan faturama aşım ücreti yansıtmış! Bıktım artık Avea'nın yanlış işlemlerinden, bu nedir ya.

Tahir 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön