Avea İnternet Paketim Varken İnternet Kullanımı İçin Ücret Yansıttı!

Ali B. |

05*******1 no'lu faturalı hat sahibiyim. Telefonumdan internette gezinirken numara sorgulama diye arattım, gelen linklerden birine tıkladım. İnternet üzerinden Numarayı gir ve sorgula diye bir web sayfası geldi bazı numaraları sorguladım.

Telefon faturam geldiği zaman 11860 isimli servislerin ücretlendirmelerinin olduğunu gördüm. Avea'dan SMS le hizmet kullanmışınız dediler, bende böyle bir hizmeti sms'le yapmadığımı belirttim itiraz ettim. İnceleme üzerine 11860.com. TR web sitesine girip butona tıkladığım için ücretlendirildiği mi söylüyorlar. Bana hiçbir bildiri gelmeden, bilgim dışında, SMS onayı almadan bir web sitesine girdiğim için isteklerine göre ücretlendiriyorlar.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş