Avea İnternet Paketim Olduğu Halde İnternet Ücreti Alındı!

Hüseyin Ç. |

Avea iPhone tarifesi kullanıcısı iken 23.06.2013 itibariyle paket sürem sona erdi. Avea'dan aranarak paket seçimine kadar mağdur olmamam için hattıma 250 dakika ve 1 GB tanımlandığını ve 1 ay içerisinde paket seçimimi gerçekleştirebileceğim söylendi.

10.07.2013 tarihinde bahsettiğim 1 GB bitmeden paket seçimi yaptım. Gelen faturada 80 TL'lik GPRS ücreti görünce müşteri hizmetlerini aradım. İnceleme sonucu paket dışı kullanım ücreti dendi ve yapabilecekleri birşey olmadığı söylendi. İnceleme ve daha düzgün cevap bekliyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  09:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ağustos
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş