Avea İnternet Paketim İptal Edilmiş!

Recai K. |

Avea'dan yapmış olduğum tarife paketinde bulunan 2 gb internetimin olmasına rağmen bir yanıltmacaya uğratılarak. İnternet paketim iptal edildi ve sürekli 100 tl'nin üstünde fatura ödüyorum. Lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recai K.
  20 Mart
  19:20

  AVEA ŞİRKETİNDEN ŞAHSIMA TELEFON İLE DÖNÜLDÜ FAKAT.YETKİLİLERE BİLDİRMİŞ OLDUĞUM MSJIN KENDİLERİ TARAFINDAN GÖNDERİLMEDİĞİ SÖYLENDİ.FAKAT MSJ 10,02,2014 TARİHİNDE 9230 NOLU AVEA GSM NUMARASI TARAFINDAN MSJ OLARAK GÖNDERİLDİ.MSJ DA 1 GB SONRASI HIZ DÜŞÜMLÜ İNTERNET PAKETİNİZİ İPTAL ETMEK İSTERSENİZ LİMİTSİZ İPTAL YAZIP İPTAL EDEBİLİRSİZİN YAZIYORDU.BENDE PAKET TARİFEMİN 2 GB İNTERNET PAKETLİ OLDUĞUM İÇİN BU TARİFENİN FATURAMA YANSIMAMSI İÇİN İPTAL YAZDIM VE YOLLADIM.ŞİMDİ AVEA TARAFINDAN GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASINI HAKLI OLARAK TALEP EDİYORUM.

 • 19 Mart
  13:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mart
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş