Avea İnternet Paketim Hemen Bitti!

Halid G. |

Avea kamu mega tarifesi kullanıcısıyım. Kullanmaya başlayalı henüz 1 ay bile olmadı. Bir sabah telefonuma internet paketimin bittiği mesajı geldi. Twitter ve whatsapp dışında bir şey kullanmamışken 4 gb nasıl bitiyor?

Çağrı merkezine bu durumu sorduğum zaman sebebini 20 gün sonra fatura kesiminden sonra öğrenebilirsiniz diye cevap alıyorum. Yok yere biten internetim yetmiyormuş gibi bir de bu geçen sürede kullanmış olduğum internetin ücretini alacaklar. Bir çözüm yolu istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş