Avea İnternet Paketim Hemen Bitiyor!

Fuat A. |

Üç dört yıldır Avea kullanıcısıyım. Aynı zamanda Avea taraftar 5 gb internet kullanıyorum. Yaklaşık bir hafta önce kaç gb'ım kaldı diye mesaj yolladım. 5 gb bitti diye mesaj geldi ve ben yaklaşık bir haftadan beri internetteki işlerimi başka yerlerden ( internet kafe ) gibi yerlerden hallediyorum ve bir sürü para ödedim dolayısıyla fakat bugün öylesine bir mesaj daha yolladım ve daha 1 gb kaldığı mesajı geldi. Yahu bu nasıl iştir zaten 5 gb'a 31 tl ödüyorum ve haksız yere mesaj gönderip insanları yanıltıyorlar. Yok mu başka bir çözümü?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  16:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Kasım
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş