Avea İnternet Paketi Vermedi Ama Sonra Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Buşra S. |

Yaklaşk 5 gün önce Avea müşteri hizmetlerini arayıp Kıbrıs için internet paketi almak istediğimi söyledim. Yok dediler. Ben de telefonumun tüm 3 G etkileşimlerini kapattım. Yani 3 G bağlanmam imkansız. Hep otelde olduğumdan Wi-fi ile bağlandım. Bugün Avea'dan bir telefon geldi "faturanz 370 TL şu an itibariyle, isterseniz size bir internet paketi verelim, daha uygun olsun" diye. Hesap sormak için aradım. Sistemlerde sorun varmış. En kısa sürede dava edeceğim ve operatörden çıkacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Temmuz
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş